محل تبلیغات شما

کودک یک ماهه : ماه اول زندگی نوزاد جدید شما زمان جالبی است. تنها در دوازده ماه, کودک شما از نوزادی که کاملا به شما وابسته است تبدیل به خردسالی می شود که شروع به راه رفتن, صحبت کردن و نشان دادن اولین علائم استقلال کرده است.

طی ماه اول, نوزاد شما به این جهان جدید بزرگ و عجیب عادت می کند. و شما به مراقبت و برآورده کردن نیازهای زیاد او عادت می کنید. در زیر تعداد کمی از تغییراتی که می توانید انتظار آنها را طی ماه اول زندگی کودک داشته باشید آورده شده اند.

مهم است به خاطر بسپارید که نوزادانی که پیش از موعد به دنیا آمده اند از این مراحل رشد نوزاد به صورت دقیق پیروی نمی کنند. آنها احتمالا مطابق با زمان مقرر به دنیا آمدنشان به هر مرحله می رسند تا روز واقعی به دنیا آمدنشان. نوزادانی که یک ماه زودتر به دنیاه آمده اند احتمالا یک ماه طول می کشد تا به هم سن و سال های خود برسند.


مهارت های حرکتی درشت

·         در زمان تولد، نوزاد:

به پشت می خوابد در حالیکه سرش را به یک سمت چرخانده است.

سایر وضعیت های حرکتی ویژگی های زیر را دارند:

وقتیکه روی شکم قرار بگیرد سر به یک سمت چرخیده است، باسن کمی بالا می آید و زانوها زیر شکم جمع می شوند.

وقتیکه یک دست را زیر سینه نوزاد می گذاریم و او را بلند می کنیم (تعلیق شکمی) سر کمی پایین تر از سطح بدن قرار می گیرد و بازوها و پاها کمی خم هستند. (خمیدگی)

·         مهارت های حرکتی ظریف

در زمان تولد، نوزاد:

معمولا کف دست ها را محکم بسته نگه می دارند (مشت) ، اما دست ها ممکن است در زمان غذا خوردن و یا وقتی پشت دست ضربه زده شود  خود به خود باز شوند.

 

معمولا شست را زیر سایر انگشتان دست نگه می دارند.


جهان نما

ساخت استخر و آشنایی با روش های اجرا و استاندارد های ابعاد استخر

گلخانه هوشمند چیست؟

منابع آلاينده آب استخر

یک ,نوزاد ,های ,زمان ,کمی ,حرکتی ,های حرکتی ,به دنیا ,ماه اول ,آمده اند ,دنیا آمدنشان ,زمان تولد، نوزاد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
سریال ترکی جدید اجناس فوق العاده عیادة هلیا المتخصصة للبشرة و الشعر و التجمیل مرکز تخصصی آموزش سئو ، وردپرس و دیجیتال مارکتینگ بصورت رایگا بهترین دستگاه لاغری هواشناسی نی ریز هر چی که بخوای akhbar tecnolozh9 مشاوره مدیریت، مشاوره بازاریابی، مشاوره تبلیغات، مشاوره برندینگ گرافیک