محل تبلیغات شما

کاشت مو به روش HRT یکی از روش های کاشت مو است که متقاضیان بسیاری را دارد و اگر توسط یک متخصص کاشت مو خوب انجام شود یکی از بهترین راه حل ها برای درمان طاسی و کچلی می باشد

 

آمادگی های قبل کاشت مو

قبل از کاشت مو به روش HRT تقریبا آمادگی خاصی وجود ندارد و بر خلاف روش های دیگر محدودیت های مختلف وجود ندارد.کاشت مو به روش HRT یکی از بهترین روش کاشت مو به شمار می رود که در آن بدون کوچکترین مشکل میتوانید به موهایی  با ظاهر کاملا طبیعی دست یابید بدون این به مصرف داروهای بعد از کاشت مو بپردازید و یا کار خاصی را انجام دهید.

 

مراحل کاشت مو به روش HRT

مراحل کاشت مو به روش HRT از شبیه سازی موها آغاز میشود.در این روش ابتدا موهای مصنوعی که با الیاف طبیعی ساخته شده اند با موهای بیمار به صورت کاملا طبیعی شبیه سازی میشوند.این شبیه سازی در مرحله ی اول با توجه به رنگ موها صورت می گیرد و برای قرار گرفتن روی پروتز خط رویش طبیعی موها و تراکم آن نیز در نظر گرفته میشود.بعد از این که این کار ها انجام شد موها با استفاده از چسب و کراتینه های طبیعی بر روی سر بیمار پیوند زده میشوند و کاشت مو HRT به عنوان یکی از جدیدترین روش کاشت مو به پایان خواهد رسید.

 

مراحل رشد مو بعد از کاشت

مراحل کاشت مو به روش HRT بعد از پیوند زدن موها بر روی سر بیمار به پایان میرسد و لازم نیست برای دستیابی به نتایج صبر کرد.این یکی از مهمترین مزایایی است که این روش دارد به طوری که آن را در هیچ روش دیگری شاهد نخواهیم بود.بر خلاف روش های دیگر که باید برای مشاهده ی موهای کاشته شده چندین ماه صبر کرد در این روش میتوان بعد از کاشت مو سریعا موهای جدید را مشاهده نمود.

 

مراقبت های قبل از کاشت مو HRT

 

مراقبت های قبل از کاشت مو به روش HRT معمولا در مشاوره کاشت مو اعلام خواهد شد اما معمولا برای کاشت مو به روش HRT مراقبت خاصی وجود ندارد و همه چیز بدون کوچکترین دخالت بیمار به خوبی به پایان میرسد.البته بعد از کاشت مو باید مراقبت موهایی که پیوند زده شده اند باشید. آن ها را در معرض دمای شدید سشوار و اتو مو قرار ندهید و هنگام شستشو دقت کنید.


جهان نما

ساخت استخر و آشنایی با روش های اجرا و استاندارد های ابعاد استخر

گلخانه هوشمند چیست؟

منابع آلاينده آب استخر

کاشت ,مو ,روش ,های ,  ,طبیعی ,کاشت مو ,مو به ,از کاشت ,بعد از ,یکی از

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فصل چهارم مانی هیست Money Heist سریال های درحال پخش TAFRIHOSHADI20 اجناس فوق العاده اشپزی کالای ارزان گلفا ویستا طرح دکتر فرامرز صفایی پیروز ترینینگ مرجع اموزش امنیت و راه های مقابل با هک|برنامه نویسی|شبکه |اینترنت