محل تبلیغات شما
ریزش مو در پروسه شیمی درمانی
در طول دوره شیمی درمانی دارو های شیمی درمانی به فولیکول های مو آسیب می رساند و باعث ریزش مو می شوند. اما ممکن است که برای همه افراد سرطانی این اتفاق رخ ندهد.و پیش بینی اینکه کدام بیماران موهایشان را از دست خواهند داد و چه کسانی نه، کار دشواری است.

کاری که می توانید انجام دهید

  • اگر فکر می کنید که نیاز به کلاه گیس خواهید داشت ، آن را قبل از شروع شیمی درمانی خریداری کنید.
  • در برخی کشورها از کلاه های خنک کننده در زمان شیمی درمانی استفاده می شود که ریزش مو را کاهش می دهد؛ همچنین کلاه گیس شیمی درمانی برای بیماران خاص توسط بیمه درمانی پوشش داده می شود.
  • بهتر است خرید دو کلاه گیس را در برنامه خود داشته باشید، یکی برای استفاده روزمره و یکی برای موارد خاص.
  • کلاه گیس های مصنوعی نسبت به کلاه گیس های موی طبیعی، نیاز به مراقبت کمتر دارند و ارزان تر نیز هستند. اما ممکن است به دلیل استفاده از الیاف مصنوعی در کلاه گیس های ارزان برای برای پوست بیماران سرطانی ازار دهنده باشد.
  • بعضی افراد از گرما یا خارش زمان استفاده از کلاه گیس ها گلایه دارند و به جای آن از کلاه یا روسری استفاده می کنند. در نظر داشته باشید پارچه های پنبه ای بیشتر از نایلون یا پلی استر است.

جهان نما

ساخت استخر و آشنایی با روش های اجرا و استاندارد های ابعاد استخر

گلخانه هوشمند چیست؟

منابع آلاينده آب استخر

های ,گیس ,درمانی ,شیمی ,مو ,استفاده ,شیمی درمانی ,کلاه گیس ,ریزش مو ,گیس های ,از کلاه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
خرید انواع لوازم يدكى بيل مكانيكى ٢٢٠ آی ارز دیجیتال | کسب درآمد آنلاین،سرمایه گذاری بدون سرمایه نمایندگی لاستیک فالکن فروشگاه اینترنتی لک . . . . . . . . . . Lakstore پایگاه اطلاعات فیلم و سریال (Internet Movies and Series Database) هر چی بخوای چاپ پاپ آپ دانلود آهنگ جدید ارزان سرا dahato