محل تبلیغات شما

آیا میدانید ساخت یک استخر و تاسیسات جکوزی در خانه شما چه قدر به خانه شما ارزش و زیبایی می بخشد؟ هیچ چیز مثل یک استخر با آب خنک در روزهای گرم تابستانی به شما آرامش نخواهد بخشید. استخرها همانند یک عنصر دکوراتیو در محوطه خانه یا درون آن است و ارزش ملک شما را به مراتب بالا می برد زیرا تعداد خانه هایی که در فضای آنها استخر تعبیه شده است بسیار محدود می باشد.


موقعیت


 اگر در منطقه ای آفتابی زندگی می کنید بهتر است استخر سرپوشیده را انتخاب کنید تا آرامش و آسایش افرادی که از استخر استفاده می کنند را فراهم کنید. قبل از اینکه برای ساخت استخر هزینه کنید باید خانه های مجاور و همسایگان خود را در نظر بگیرید. اگر در منطقه ای زندگی می کنید که خانه ها بسیار گران هستند و در آن ها استخرهای بزرگ و زیبا ساخته شده، استخر خانگی ایده ای مناسب محسوب می شود زیرا اگر خانه بدون استخر باشد ارزش ملک شما در مقایسه با خانه های اطراف پایین تر خواهد آمد.


مدل استخر


استخرهای شنا اگر در محوطه منزل طراحی و اجرا شوند بسیار جذاب تر خواهند بود و خریداران ملک را بیشتر به سمت خود جلب می کنند.


هزینه نگهداری استخر


هزینه استخر و جکوزی  تنها به ساخت و تصفیه آب جکوزی و استخر مرتبط نمی باشد. به منظور داشتن آبی تمیز و پاک همواره باید به بهداشت آب و ضد عفونی کردن آن با مواد شیمیایی توجه نمود. در صورتی می توان خریداران را به سمت خرید خانه ترغیب کرد که محوطه خانه شما تمیز و مرتب بوده و استخر نیز آبی زلال و سالم داشته باشد. شما هر ساله باید دیوار استخر را بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعمیر نمائید. هر چند ممکن است نگهداری استخر کمی هزینه بردار باشد اما این هزینه هنگام فروش خانه تاثرگذار خواهد بود.


انواع استخر


استخرهای سربازی  که در محوطه خانه ها  طراحی می شوند از نظر ظاهر بسیار با یکدیگر متفاوت هستند. شما می توانید  با توجه سلیقه  خودتان نسبت به انتخاب یک مدل مناسب اقدام نمائید. طراحی استخر تنها به ساخت آن در مکان مورد نظر اشاره نمی کند بلکه منظره اطراف استخر نیز بسیار حائز اهمیت است و باید در طراحی به آن دقت شود


فضای اطراف استخر


 

پس از ساخت  استخر شما باید محوطه اطراف آن را نیز طراحی نمائید. استفاده از سنگ های زینتی مثل سنگ گرانیت در محوطه استخر می تواند در زیبایی محوطه استخر بسیار تاثیر گذار باشد. 


جهان نما

ساخت استخر و آشنایی با روش های اجرا و استاندارد های ابعاد استخر

گلخانه هوشمند چیست؟

منابع آلاينده آب استخر

استخر ,خانه ,محوطه ,ساخت ,طراحی ,اطراف ,در محوطه ,خانه شما ,محوطه خانه ,را به ,اطراف استخر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
topadvert خرید و فروش ترازو با قیمت مناسب سئو وب قالیشویی در اصفهان | خلیج فارس تیک تاک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. rylieyuxbw736 homepage تــــرانُو بتا 3 Mr.Gta تو بهترین خرید رو از ما داشته باش