محل تبلیغات شما

نگهداری از تاسیسات جکوزی بسیار بسیار مهم است و برای اینکه بتوانید نهایت استفاده را از آن ببرید باید آن را در بهترین شرایط نگهداری کنید. این مقاله حاوی تعدادی راهکار ساده و اصولی جهت نگهداری استخر و جکوزی است که خواندنش برای صاحبان انواع جکوزی‌ها خالی از لطف نیست.


6 نکته جهت نگهداری از جکوزی ها


·         آب جکوزی را باید حداقل هر 6 ماه یکبار کاملا تخلیه و جایگزین کرد. بعد از اینکه آب آن را خالی کردید باید به بهترین شکل ممکن تمام سطوح آن را تمیز کنید و آنگاه دوباره آن را با آب تازه و جدید پر کنید. دقت کنید که اگر میزان استفاده شما از استخر و جکوزی زیاد است حتما به جای 6 ماه هر 3 تا 4 ماه یکبار آب آن را عوض کنید.

·         برای شستشوی کامل جکوزی پس از تخلیه آب حتما از شوینده های پر قدرتی که سطوح جکوزی را فرسوده نکنند استفاده کنید.

·         قبل از اینکه استخر و جکوزی را دوباره پر از آب کنید حتما آن ها را با پولیش مخصوص جلا دهید تا مثل اول تمیز شوند.

·         حتماً کارتریج فیلتر تصفیه آّب جکوزی را تمیز کرده و هرگونه لکه اطراف محل ورود و خروج آب را تمیز کنید.

·         اگر اسکیمر یا یک در پوش یا سایه بان دارید حتما آن ها را مرتبا تمیز کنید.

 

·          اگر بعد از نگهداری از استخر و جکوزی و تعویض آب متوجه شدید که آب زلال و شفاف نیست حتما دوباره آب آن را عوض کنید. وضعیت شیمیایی آب جکوزی را بررسی کنید و مطمئن شوید که حداقل 2 ساعت در روز فیلتر روشن باشد. اگر با وجود روشن ماندن فیلتر استخر، همچنان آب کاملا زلال نیست حتما برای 24 ساعت دیگر فیلتر را روشن کنید. برای اطمینان میتوانید به آب استخر و جکوزی شوک کلر تزریق کنید تا روند ضدعفونی سریعتر انجام شود.


جهان نما

ساخت استخر و آشنایی با روش های اجرا و استاندارد های ابعاد استخر

گلخانه هوشمند چیست؟

منابع آلاينده آب استخر

آب ,جکوزی ,حتما ,نگهداری ,تمیز ,استخر ,آن را ,جکوزی را ,استخر و ,و جکوزی ,نگهداری از

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تخفیف ویژه دارک تیوب | مرجع دانلود فیلم سریال کلیپ و آهنگ دانلود سرا فروشگاه گوشی ارزان سرا خرچنگ دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. پزشکی قیمت پوستر دیواری سه بعدی سهند شیمی طراح برتر