محل تبلیغات شما

یک مسیله خیلی مهم پس از خرید طلا نگهداری و تمیز کردن آن است. برخلاف نقره طلا در طول زمان سیاه و غیر قابل استفاده نمی شود و به راحتی می توان درخشندگی را به آن برگرداند. در زیر چندین روش برا برگرداندن درخشندگی طلا ارایه شده است.

روش اول:

مقداری مایع ظرفشویی در آب بریزید و و پس از گرم کردن آن طلاهای خود را درون آن قرار دهید.و به آرامی آن را با مشواک برس بزنید. توجه کنید که مسواک زبر باعث ضربه خوردن به طلا می شود.

بعد از برس زدن طلا، آن را با آب داغ بشویید و خشک کنید سپس با پارچه جیری آنرا جلا دهید.

روش دوم:

در روش دوم شما می توانید با خمیر دندان طلای خود را تمیز نمایید به این صورت که مقداری خمیردندان را بر روی یک مسواک نرم بریزید و با آن جواهرات را تمیز نمایید سپس طلا و جواهرات خود را کامل بشویید و آنها را خشک نمایید.

روش سوم:

در این روش شما می توانید با مقداری آبلیمو و کمی مایع ظرفشویی طلاهای خود را شستشو دهید و خشک نمایید.

روش چهارم:

در این روش شما پودر صابون را درون آب داغ ریخته و چند قطه آمونیاک به آن اضافه نمایید و با مسواکی نرم آن را تمیز کرده و سپس آن را بشویید وخشک نمایید پس از این مرحله طلای خود را در الکل گذاشته و سپس آنها را آبکشی نمایید.

روش پنجم:

آخرین روش این است که طلا های خود را در الکل 90 درجه به مدت دو تا سه ساعت بگذارید  و سپس با پارچه پشمی آن را خشک و براق نمایید.


جهان نما

ساخت استخر و آشنایی با روش های اجرا و استاندارد های ابعاد استخر

گلخانه هوشمند چیست؟

منابع آلاينده آب استخر

روش ,نمایید ,طلا ,تمیز ,سپس ,خشک ,خود را ,آن را ,را تمیز ,نمایید روش ,پس از

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مهم ترین مقالات ساختمان و دکوراسیون و تاسیسات فروشگاه معرفی اجناس ارزان cakenet کارخانه ایزوگام دلیجان -09128663820 -08644433820 طراحی سایت و انواع اپلیکیشن |سارین وب اینجا همه چی هست انواع کاغذ دیواری ارزان کتابخانه دیجیتال مذهبی هر چی که بخوای جامع ترین خبرنامه تخصصی گردشگری