محل تبلیغات شما

موضوع قانونی در تحقیقات مقدماتی ضد دامپینگ هیات بازرگانی

موضوع قانونی در تحقیقات ضد دامپینگ مقدماتی هیات بازرگانی این است که آیا دلیل قابل قبولی وجود دارد که نشان دهد یک صنعت در ایالات متحده به صورت جدی صدمه می بیند یا با خسارت جدی به دلیل واردات اسید سیتریک و سیترات سدیم که ادعا می شود در قیمت پایینتر از قیمت بازار فروخته میشوند، تهدید می شود.

اسید سیتریک و سیترات سدیم از چین

اسید سیتریک و سیترات سدیم  ساخت آمریکا در حدود ۱.۵۰$ – ۱.۷۰ $ به ازای هر پوند (واحد وزن برابر با ۴۵۴ گرم) فروخته شد و وارد شده از چین در حدود ۰.۴۱ $ در سال ۱۹۹۹ و ۰.۵۱ $ در سال  ۱۹۹۶ به ازای هر پوند در بازار آمریکا فروخته شد.

در نتیجه اسید سیتریک و سیترات سدیم وارد شده از چین از ۲۵.۵ میلیون پوند در سال ۱۹۹۶ به ۳۶.۵ میلیون پوند در سال۱۹۹۷ و به ۴۴.۲ پوند در سال ۱۹۹۸ و شپس به ۶۶.۰ میلیون پوند در نه ماه اول سال ۱۹۹۹ افزایش یافت.

ارزش آنچنان وارداتی از ۱۴.۹ میلیون دلار در سال ۱۹۹۶ به ۲۰.۰ میلیون دلار در سال ۱۹۹۷ و سپس به ۲۲.۶ میلیون دلار در سال ۱۹۹۸ و ارزش میان دوره ای ۳۲.۷ میلیون دلار در سال ۱۹۹۹ افزایش یافت.

واردات از چین سهم آنها را از بازار بین المللی از ۵.۷ درصد در سال ۱۹۹۶ به ۷.۶ در صد در سال ۱۹۹۷ و سپس به ۸.۷ در صد در سال ۱۹۹۸ .  در طول میان دوره ها در سال ۱۹۹۹ واردات از چین ۱۶.۲ در صد از بازار را در سال ۱۹۹۹ به خود اختصاص داد.

شرکتهای داخلی آمریکایی با احساس فشار واردات چین ادعا کردند که واردات چینی زیر قیمت تمام شده به بازار آمریکا ریخته می شوند و از دولت ایالت متحده خواستند تا مالیات ضد دامپینگ (ضد قیمت شکنی) تا ۳۵۵% علیه واردات چینی ببندند.

سابقه عملی ضد دامپینگ

در ۱۵ دسامبر ۱۹۹۹ ، یک دادخوست با هیات بازرگانی بین المللی آمریکا و سازمان داک( شرکتهای آرچل دنیل میدلند ،کارگیل،اسید سیتریک تیت و لیل) با این ادعا که یک صنعت در ایالات متحده با صدمه جدی به دلیل قیمت پایینتر از بازار واردات اسید سیتریک و سیترات سدیم از چین تهدید می شود.

سازمان داک رسیدگی مقدماتی مربوط به دامپینگ را شروع کرد واختلاف قیمت ها را براساس مقایسه قیمت صادراتی با ارزش معمول بین محدوده ۲۱۱.۵۸ الی ۳۰۷.۷۹ درصد تخمین زد. به همین ترتیب هیات بازرگانی بین المللی ایالات متحده تحقیقات مقدماتی مربوط به خسارت وارده (قابل اجرا از ۱۵ دسامبر۱۹۹۹) را آغاز کردند

 

اهمیت قانونی تحقیقات مقدماتی ضد دامپینگ هیات بازرگانی

اگر هیات بازرگانی هیچ گونه صدمه مهم یا تهدید خسارت جدی را شناسایی نکند، تحقیقات ضد دامپینگ پایان می پذیرد و هیچ مالیات ضد دامپینگی به این واردات خارجی بسته نمی شود.

اگر هیات بازرگانی خسارت جدی یا احتمال خسارت جدی را شناسایی کند ، تحقیقات ضد دامپینگ وارد مرحله نهایی خواهد شد و همزمان با توجه به نتیجه نهایی تحقیقات یک مالیات ضد دامپینگ مقدماتی به واردات خارجی بسته خواهد شد  و پروانه گمرکی تا زمانیکه وارد کننده ها مالیات ضد دامپینگ بسته شده مقدماتی را پرداخت نکنند صادر نخواهد شد.


جهان نما

ساخت استخر و آشنایی با روش های اجرا و استاندارد های ابعاد استخر

گلخانه هوشمند چیست؟

منابع آلاينده آب استخر

ضد ,دامپینگ ,واردات ,قیمت ,هیات ,بازرگانی ,ضد دامپینگ ,هیات بازرگانی ,از چین ,اسید سیتریک ,پوند در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
iran2playstation مطالب جذاب ارز رمز خبر،فیلم ،آهنگ،عکس تازه های مد و زیبایی خدمات بازسازی ساختمان اصولی و حرفه ای لرن پارسی تخفیفان گروه صنعتی درویش خرید اینترنتی گوشی طرح اپل